PODARUJ SWOIM WŁOSOM TROCHĘ LUKSUSU

Proponujemy wypróbowanie nowoczesnej technologii strzyżenia TC ThermoCut system  renomowanej firmy Jaguar


Co to jest system TC ThermoCut nazywany też strzyżeniem „na gorąco” ?


Strzyżenie na gorąco (system Thermo-Cut) to nowoczesna, bezpieczna i dobroczynnie wpływająca na włosy metoda strzyżenia. Podczas zabiegu ostrza nożyczek są gorące. W zależności od kondycji oraz rodzaju włosa klienta (farbowane, zniszczone, przesuszone, rozdwojone, cienkie), fryzjer ma możliwość regulacji temperatury ostrza (od 90 do 150 stopni Celsjusza). Za sprawą wysokiej temperatury w czasie strzyżenia końcówki włosów są uszczelniane, podczas gdy tradycyjne strzyżenie pozostawia je niezamknięte. Podczas strzyżenia na gorąco włos nie traci naturalnej wilgotności. Staje się lepiej odżywiony. Skutecznie powraca do swego naturalnego stanu. Jest zarówno zadbany, elastyczny jak i chroniony przed szkodliwym działaniem środowiska oraz urazami mechanicznymi. Efekty widoczne są już od pierwszego strzyżenia. Po strzyżeniu włosy są bardziej puszyste, sprężyste, nabierają zdrowego połysku i lekkości. Biostymulacja pobudza włosy do samoregeneracji, co owocuje ich naturalnym wzrostem i wewnętrznym uzdrowieniem tzw. efekt Wellness  Przy regularnych zabiegach możemy pozbyć się rozdwajających i łamliwych końcówek.


Przy regularnych zabiegach, zostaje całkowicie wyeliminowany problem rozdwajających się końcówek. W efekcie włosy są bardziej puszyste, nabierają połysku, sprężystości, a ich codzienna pielęgnacja staje się łatwiejsza.


Używając Jaguar TC ThermoCut system, naturalne właściwości włosów pozostają zachowane. Dla każdego rodzaju włosów jest zdrowo by pozostać w ich naturalnym stanie


Strzyżenie nożycami ThermoCutT wykonywane jest dokładnie w ten sam sposób, jak przy użyciu tradycyjnych nożyczek. Fryzjer może więc stosować wszelkie znane sobie techniki, łącznie ze ślizgiem. Nowoczesna technologia zastosowana przez firmę Jaguar wyklucza możliwość poparzenia klienta oraz fryzjera. Uchwyty nożyczek oraz zewnętrzne części ostrza pokryte są masą plastyczną odporną na wysokie temperatury.

 

Zdjęcia wykonane za pomocą mikroskopu ukazują znaczenie krawędzi włosa obciętych w technologii strzyżenia na gorąco.